Wersja polska | Deutsch Version

Filtr zewnętrzny

Filtry powietrza przeznaczone są do central wentylacyjnych. Oferowane filtry zatrzymują zanieczyszczenia dostające się z zewnątrz do pomieszczeń stwarzając w ten sposób komfortowe warunki dla Użytkownika.


rekuperator

Filtr kanałowy DN 150 służy do filtrowania powietrza w instalacjach wentylacyjnych. Standardowo wyposażony jest w wysokiej jakości wkład filtracyjny klasy EU4, który zatrzymuje ponad 90% zanieczyszczeń powietrza występujących w atmosferze (kurz, pyłki roślin, popioły, zarodniki grzybów i pleśni). Czynna powierzchnia filtra to aż 2400 cm2

Filtr wyposażony jest w króćce przyłączeniowe o średnicy nominalnej 150 mm. Obudowa wykonana jest z blachy stalowej obustronnie ocynkowanej, lakierowanej proszkowo. Po wewnętrznej stronie obudowy znajduje się 20 mm specjalnej pianki polietylenowej, która stanowi doskonałą izolacje termiczna oraz akustyczną. Dodatkowo konstrukcja filtra zapewnia obniżenie ciśnienia akustycznego w kanałach wentylacyjnych.Nasi partnerzy:

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o przesłanie maila na adres info@berluf.com. Należy określić w jakim województwie prowadzą Państwo działalność, a my prześlemy kontakt do właściwego opiekuna handlowego wraz z warunkami przystąpienia do współpracy.


www.dospel.com
www.dospel-comfort.com
www.dospelprofessional.com

sklep.dospel.com

www.zar.pl

www.janlux.pl