Wersja polska | Deutsch Version

Innowacyjne Systemy

Wdrażane przez niemieckiego producenta BERLÜF najnowsze SYSTEMY oraz precyzja wykonania przyczyniają się do tego, że wszystkie urządzenia BERLÜF są jeszcze bardziej funkcjonalne i ergonomiczne w użytkowaniu. Połączenie tych wszystkich nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań z unikatowym designem budzą zachwyt wśród instalatorów i dystrybutorów w przemyśle wentylacji.

Inteligent Management System

Najnowocześniejszy intuicyjny system obsługi kompleksowych rozwiązań wentylacji w Twoim domu. Stosując sterownik Touch Panel zapewniamy użytkownikowi całościową eksploatację wszystkich urządzeń BERLUF (Gruntowy Wymiennik Ciepła, Centralę Wentylacyjne, Nagrzewnicę wodne, elektryczne), praca całego systemu odbywa się automatycznie bez ingerencji użytkownika. Bezwzględnym plusem w centralach BERLUF jest monitorowanie pracy systemu przy użyciu sześciu czujników niezależnych od siebie. Czujniki sprawdzają na bieżąco ciśnienie w centrali, zabrudzenie filtrów, system antyzamrożeniowy, są kompatybilne z Gruntowymi wymiennikami ciepła, z nagrzewnicami.

Unique Design

Centralę BERLUF cechuje jedyny i niepowtarzalny wygląd. Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na czynniki zewnętrzne działające na centralę. Konsument dostając w swoje ręce produkty BERLUF zapomina na długie lata o problemach związanych z codzienną pracą urządzenia. Produkty BERLUF zostały stworzone z myślą o użytkowniku, ergonomia wykonania urządzeń sprzyja zwiększeniu satysfakcji z ich użytkowania.

Direct Current System

System umożliwiający energooszczędne działanie centrali wentylacyjnej przez całą dobę- 365 dni w roku. Centralę BERLUF standardowo wyposażone są w silniki prądu stałego. Prąd stały daje o wiele większą wydajność niż prąd zmienny, co zapewnia dodatkową oszczędność energii. Poza tym silniki prądu stałego nie są tak mocno eksploatowane co zmniejsza zużycie urządzenia i przedłuża żywotność jednostki wentylacyjnej.

Nano Silver Technology

We wszystkich urządzeniach BERLUF standardem są filtry pokryte nanocząsteczkami srebra. Im lepszy filtr tym mniej problemów w przyszłości. Kładziemy duży nacisk na komfort życia (mniejsze zabrudzenie wewnątrz centrali, mniejsze zabrudzenia całej instalacji, czyste powietrze w pomieszczeniu). Filtry stosowane przez BERLUF pokryte nanocząsteczkami srebra, wychwytują wszystkie zanieczyszczenia pochodzenia biologicznego które są częstym źródłem alergii. Elementy te wymagają okresowych przeglądów w celu zapewnienia niezawodnej eksploatacji przy zachowaniu najwyższego komfortu wentylacji.

IRIDA SYSTEM – Silence Technology

Dzięki zastosowaniu precyzyjnie wyważanych turbin sekcji wentylatorów, oraz poprzez wygłuszenie specjalnie zaprojektowaną dla firmy BERLUF matą o wysokich właściwościach tłumiących, nasze centrale cechuje bardzo wysoki komfort akustyczny. Dodatkowo wszystkie połączenia specjalnie dobranych materiałów o różnych właściwościach fizycznych IRIDA SYSTEM doskonale tłumią wszelkie wibracje.

Recover of up to energy 95%

W centralach BERLUF zastosowano wysokiej klasy przeciwprądowe wymienniki, które cechują się bardzo dużą sprawnością odzysku ciepła do 95 % przy zachowaniu wysokiej odporności na szronienia przy niskich temperaturach. Ta cecha powoduje nieporównywalnie wyższą sprawność energetyczną na przestrzeni całego roku a co za tym idzie duże oszczędności w budżecie domowym.

Stability Flow System

Silniki wentylatorów komutowane są elektronicznie, dzięki czemu osiągnięto wysoki poziom stabilizacji prędkości obrotowej. Czujniki działające w oparciu o zjawisko Halla monitorują pracę wentylatora. Generowany przez nie sygnał zwrotny kierowany jest do procesora, gdzie zostaje poddany porównaniu z wartością zadaną. W przypadku różnicy sygnałów zwrotnego i zadanego, dokonywana zostaje korekcja prędkości obrotowej. Na stabilizację pracy wentylatora ma również wpływ chwilowa wartość prądu zasilania, która to wartość jest również odpowiednio interpretowana przez procesor. W przypadku nagłego wzrostu oporów przepływu powietrza w instalacji, dokonywane na bieżąco korekcje wartości napięcia i prądu skutkują stabilniejszymi warunkami pracy wentylatora i stabilizują przepływ powietrza.

Guarantee 3

BERLUF zobowiązuję się do bezpłatnej naprawy urządzenia oraz usunięcia wad ukrytych lub powstałych z winy producenta w okresie trzech lat od daty zakupu. Wszystkie naprawy urządzeń BERLUF dokonywane są przez certyfikowane firmy instalacyjne. Koszty naprawy w trakcie trwania okresu gwarancyjnego w pełni ponosi firma BERLUF, która zapewnia zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Przez cały okres użytkowania urządzenia firma troszczy się o stałe zadowolenie klienta.

Ultra Performance

Centrale wentylacyjne BERLUF cechuje prosta i lekka konstrukcja, zastosowanie silników prądu stałego oraz ruchomy zespół wlotowy. Napędy i sterowanie mocowane są do wspólnej podstawy, ograniczony dostęp oraz odizolowanie podzespołów elektrycznych od części „ obsługowej” centrali wysuwa ją na czoło najbezpieczniejszych urządzeń tego typu na rynku.

Multiple Flow Channel

System umożliwiający przepływ powietrza poprzez specjalnie wyprofilowane kanały. Powietrze kierowane jest równomiernie przez wszystkie płyty wymiennika dając najbardziej optymalne rozwiązanie. Kształty elementów, które są odpowiedzialne za przepływ powietrza z dużą prędkością zostały zoptymalizowane pod względem aerodynamicznym.

Efficiency High

Dzięki zastosowaniu wentylatorów zasilanych prądem stałym oraz przetwornic impulsowych o wysokiej sprawności System Efficiency High cechuję się niskim poborem energii elektrycznej co daję użytkownikowi oszczędności energii nawet do 50 % w połączeniu z wysokim odzyskiem ciepła.

Unattended Touch Panel

Prosty w obsłudze sterownik z panelem dotykowym zapewnia automatyczne zarządzanie centralą w cyklu tygodniowym. Urządzenie to służy do kontroli pracy systemów wentylacji nawiewno-wywiewnej. Zamontowany w dogodnym dla użytkownika miejscu, pozwala na szybką oraz łatwą obsługę nawiewu. Sterownik niemal wszystkie funkcję realizuje automatycznie, dzięki czemu konieczność ingerencji w ustawienia została zminimalizowana. Sterownik do centrali firmy BERLUF to rewolucyjny produkt, który podnosi wygodę ich użytkownika.

Syntelith Designed for BERLUF

BERLUF jako jedyna firma w Europie wykorzystuje Syntelith, który jest stosowany m.in. przez NASA przy budowie stacji kosmicznych oraz w karoseriach bolidów F1. W stosunku do tradycyjnej stali nowe tworzywo cechuje się dużo niższą wagą i plastycznością przy jednoczesnym zachowaniu większej izolacyjności cieplnej.

Ready for CO detection

Centrale BERLUF przystosowane są do współpracy z zewnętrznym czujnikiem tlenku węgla(czadu). Podstawową funkcja czujnika jest detekcja tlenku i generowanie sygnałów alarmowych w sytuacji wykrycia nadmiernego stężenia CO w powietrzu. Urządzenie podnosi poziom bezpieczeństwa w pomieszczeniach. Dzięki współpracy z centralami wentylacyjnymi, zmniejsza on ryzyko zaczadzenia oraz pozwala na szybką reakcję użytkownika w sytuacji zagrożenia życia.

Alternative Ecological

Centralę wentylacyjne BERLUF w standarcie wyposażone są w silniki prądu stałego, dając o wiele większą wydajność niż prąd zmienny, zapewniający przy tym niskie zużycie energii elektrycznej. Stosowanie wymienników w centralach powoduje odzysk ciepła uzyskany przez urządzenia ogrzewające dom do 95 % poniesionych na nie kosztów. Dla sekcji filtrów w standardzie wykorzystywana jest technologia Silver Nano Technology. Materiały z których budowane są centrale posiadają atest higieniczny, a układy sterowania wykonane są w technologii bezołowiowej.

Nasi partnerzy:

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o przesłanie maila na adres info@berluf.com. Należy określić w jakim województwie prowadzą Państwo działalność, a my prześlemy kontakt do właściwego opiekuna handlowego wraz z warunkami przystąpienia do współpracy.


www.dospel.com
www.dospel-comfort.com
www.dospelprofessional.com

sklep.dospel.com

www.zar.pl

www.janlux.pl